پرواز

هتل

ویزا

بیمه مسافرتی

راهنمای خرید بلیط پروازهای داخلی و خارجی:

  • طبق تصویر ذیل شما می‌توانید مبدأ و مقصد پرواز# موردنظر خود را در قسمت مشخص‌شده وارد کنید، سپس تاریخ رفت، برگشت و تعداد نفرات را انتخاب نمایید و با کلیک بر روی گزینه جستجو منتظر لیست پروازهای درخواستی خود باشید. با توجه به اینکه جستجوی شما از میان 900 ایرلاین ایرانی و خارجی می‌باشد، ممکن است روند جستجو چند ثانیه طول بکشد.

  • پس از پایان جستجو شما می‌توانید از میان تعداد کثیری ایرلاین، پرواز موردنظر خود را طبق هزینه، نوع پرواز و نام ایرلاین# انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که سایت سلف_هایک# امکان مقایسه و فیلتر کردن پروازها را بر اساس فرودگاه# مبدأ و مقصد، زمان حرکت، زمان رسیدن، سیستمی# یا چارتری# بودن و نام ایرلاین موردنظر فراهم کرده است تا مناسب‌ترین خدمات را برای شما گرامیان به ارمغان بیاورد.

  • پس از انتخاب پرواز موردنظر بر روی گزینه رزرو# کلیک نمایید تا به صفحه اطلاعات_پرواز# درخواستی راهنمایی شوید، سپس موارد موردنیاز را تکمیل نمایید. (توجه داشته باشید اطلاعات پرواز را طبق درخواست خود چک نمایید تا از بروز مشکلات پس از خرید جلوگیری گردد. زیرا پس از صدور_بلیط#، استرداد و کنسلی_بلیط# طبق ضوابط و قوانین پروازی ایرلاین موردنظر و نوع بلیط انتخاب‌شده اعمال خواهد شد)

  • پس از چک کردن مشخصات پرواز بر روی گزینه رزرو کلیک کنید تا وارد صفحه درج مشخصات رزرو کننده و مسافر (مسافران) شوید. سپس مشخصات شخص رزرو کننده را وارد نمایید و پس‌ازآن اطلاعات مسافر (مسافران) را با دقت وارد کنید. مسافر می‌تواند شخص رزرو کننده باشد که در این صورت می‌توانید تیک گزینۀ "همان رزرو کننده" را بزنید. بازهم دقت نمایید که اطلاعات مسافران و رزرو کننده طبق برگه‌های شناسایی(کارت ملی_شناسنامه_پاسپورت) ثبت گردد.

  • پس از تکمیل فرم اطلاعات مسافران بر روی گزینه ادامه کلیک نمایید تا صفحه پرداخت باز گردد. در این صفحه قبل از اینکه بر روی گزینه پرداخت کلیک نمایید تمام اطلاعات رزرو کننده، پرواز و مسافر را چک نهایی نمایید تا در صورت اشتباه بودن، آن‌ها را تصحیح کنید. سپس بر روی گزینه پرداخت کلیک کرده تا وارد صفحه درگاه پرداخت جهت ورود اطلاعات کارت شتابی خود شوید.

  • پس از پرداخت هزینه، ایمیلی مبنی بر بلیط_پرواز# برای شما ارسال خواهد شد. سلف_هایک# سفر خوشی را برای شما آرزومند است.